Tanie bilety na busy po całej Polsce

Serwis Moj-Bus.pl powstał w celu ułatwienia znalezienia odpowiedniego kursu i zakupu biletów autobusowych. Chcemy, aby ten proces był możliwie prosty, szybki i bezpieczny. Dlatego skróciliśmy do minimum niezbędne kroki i wymagamy podania tylko danych niezbędnych do sfinalizowania transakcji.
Wybrany przez nas model współpracy z firmami przewozowymi powoduje, że oferowane przez nas ceny przejazdów są możliwie niskie.

Korzyści dla pasażera

Korzystając z Moj-Bus.pl oszczędzasz czas i pieniądze. W jednym miejscu masz możliwość skorzystania z oferty kilku przewoźników. Możesz więc wybrać kurs, który pasuje Ci najbardziej czasowo lub cenowo. Serwis działa non-stop, więc możesz kupić bilet o każdej porze dnia i nocy. Kupując bilet nie czekasz na połączenie telefoniczne, nie ponosisz jego kosztów a dodatkowo sam widzisz pełną ofertę. Możesz więc spokojnie wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada. Serwis korzysta z informacji o bieżącej zajętości miejsc. Widzisz więc, które kursy są jeszcze dostępne.
Ponadto nie bez znaczenia jest fakt, że przewoźnicy często udzielają znacznych rabatów na bilety sprzedawane przez internet. Cena, którą tu uzyskasz będzie więc korzystniejsza niż w przypadku zakupu biletu u kierowcy.

Podsumowując, korzystając z naszego serwisu zyskujesz:

  • możliwość rezerwacji przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu
  • oszczędność na cenie
  • wybór z oferty wielu przewoźników
  • możliwość wygodnej bezgotówkowej zapłaty za bilet

Bezpieczne płatności

Płatności realizujemy przy pomocy serwisu DotPay.pl i w niektórych przypadkach przy użyciu serwisu PayU. Współpraca z uznanym i będącym od lat na rynku operatorem płatności internetowych gwarantuje dodatkową pewność i bezpieczeństwo dla Państwa pieniędzy.

Skontaktuj się z nami

Obecnie serwis jest w fazie szybkiego rozwoju. W najbliższej przyszłości pojawią się nowe funkcjonalności, które w naszej ocenie przyniosą Ci Drogi Pasażerze dodatkowe korzyści. Chętnie wysłuchamy uwag dotyczących tak biężącego działania systemu jak również sugestii związanych z jego rozwojem. Pomoże nam to prawidłowo ustawić priorytety i dostarczyć możliwie najszybciej najbardziej potrzebne funkcjonalności.

Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres info@moj-bus.pl lub poprzez użycie formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

kurs busa